Об'яви / Новини

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення  змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова)  передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії  враховується  вартість  плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення  субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу у період її отримання не  нараховуються.

Новина 19.05.2016

15 травня Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України. В цей день ми згадуємо кожного, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів. Ця трагедія ніколи не повинна повторитися. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, що довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.

Новина 17.05.2016

DSC 0511У селі Великі Копані в центрі села біля Меморіалу загиблим воїнам-односельцям урочисто відзначили 71-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Новина 17.05.2016

CIMG2657До  відзначення  71-ї річниці  Перемоги  над нацизмом у  Європі     у  бібліотеці  для  дітей  відбувся  урок  мужності  «Шляхами  подвигу  і слави  наших  дідів і прадідів»   захід  відвідали  учні  5 класу.  Минають  роки,  десятиліття,  змінюється  планета,  а з нею життя  людей,  їх думки,  мрії  і сподівання.

 

 

 

Новина 11.05.2016

Материалы

Оголошення

Шановні односельці!

Проводиться Всеукраїнська Акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення Акції сільською бібліотекою приймаються в дарунок книги вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, які будуть передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Просимо Вас взяти участь в Акції.

                                                  Інна Нікітіна, завідуюча Великокопанівської бібліотекою для дорослих.