Об'яви / Новини

Соціальний захист малозабезпечених родин під час підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги забезпечується шляхом надання таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді житлових субсидій.

За період дії житлової субсидії, яка призначалася за спрощеним порядком в області правом на призначення житлової субсидії скористалося 164131 сім’я, що становить 40 % від загальної кількості домогосподарств в області.

Новина 25.07.2016

Наш дитячий садочок славиться далеко за межами нашого села своїм працьовитим персоналом, талановитими вихованцями та своєю мальовничою красою. Жителі села Великі Копані сміливо можуть вважати наш садочок за гордість та великий здобуток нашої громади.

Новина 25.07.2016

КОВАЛЫК ВИКТОРИЯ - 18.12.12 г.р. Проживание: Херсонская обл., Олешковский р-н, с. Тарасовка, ул. Степная 6.

Диагноз: щель твердого и мягкого неба и губы, двухсторонняя (после хейлопластики). задержка статокинетического и психоречевого развития смешанного генеза. ввр цнс: киста ЗЧЯ

Текущая ситуация: самостоятельно не ходит, не разговаривает, кушает еду только в виде пюре. Развитие ребенка на 11 месяцев. Обратились в Областную детскую специализированную клиническую больницу в г. Львов. Назначили операцию на 30.11.2016 г. Назвали сумму 40 000 грн. 

СБОР СРЕДСТВ НА ОПЕРАЦИЮ И РЕАБИЛИТАЦИЮ!

Реквизиты для перевода денег: 
Карточка ПриватБанка 
5168 7572 3288 3480. 
Получатель: Чернышова Наталья Игоревна (мама Вики)

 

Об'ява 20.07.2016

На червневій сесії було розглянуте питання виділення коштів на капітальний ремонт вулиці 8-го Березня (до перехрестя 8 Березня – Карла Маркса), а це – 1200м, в сумі 600 тис. грн.. Вулицю 8 Березня вибрано тому, що на ній мала кількість дворів, вона є під’їзною до кладовища, а також на неї виходять декілька вулиць, по яким можна виїхати на центральну трасу.

Новина 20.07.2016

Материалы

Оголошення

Шановні односельці!

Проводиться Всеукраїнська Акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення Акції сільською бібліотекою приймаються в дарунок книги вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, які будуть передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Просимо Вас взяти участь в Акції.

                                                  Інна Нікітіна, завідуюча Великокопанівської бібліотекою для дорослих.