Об'яви / Новини

Виїзний пересувний флюорограф буде працювати в Великих Копанях 20, 21, 22 вересня та в Добросіллі 23 вересня.

Об'ява 19.09.2016

Освітлення вулиць по селу Великі Копані триває. Кошти на придбання ліхтарів та витрати на їх встановлення виділяє сільська рада.

Новина 12.09.2016

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Новина 07.09.2016

Як завжди, в перший осінній день на подвір'ї Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів багатолюдно. Сьогодні для всіх особливий день - свято першого дзвоника. Для багатьох цей день особливий: першачки вперше ступають до лав школи, а їх старші соратники ідуть в останній, 11-й клас.

Новина 07.09.2016

Материалы

Оголошення

Шановні односельці!

Проводиться Всеукраїнська Акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення Акції сільською бібліотекою приймаються в дарунок книги вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, які будуть передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Просимо Вас взяти участь в Акції.

                                                  Інна Нікітіна, завідуюча Великокопанівської бібліотекою для дорослих.