Об'яви / Новини

Адміністрація державного підприємства «Великокопанівське лісомис-ливське господарство» просить громадян суворо дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісах та не відвідувати хвойні насадження на період над-звичайної небезпеки за умовами погоди.

Об'ява 22.06.2016

Сьогодні члени виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради вшанували пам’ять загиблих у війні та поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам-односельцям.

Новина 22.06.2016

1 червня в Україні відзначається День захисту дітей. Посмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети краще і безпечніше.

Новина 01.06.2016

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення  змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова)  передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії  враховується  вартість  плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення  субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу у період її отримання не  нараховуються.

Новина 19.05.2016

Материалы

Оголошення

Шановні односельці!

Проводиться Всеукраїнська Акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення Акції сільською бібліотекою приймаються в дарунок книги вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, які будуть передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Просимо Вас взяти участь в Акції.

                                                  Інна Нікітіна, завідуюча Великокопанівської бібліотекою для дорослих.